Aktualności

Sukces na Ogólnopolskim Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby!

I miejsce jako Szkoła!
II miejsce dla Dawid Szymczyka z kl. III a, który zakwalifikował się do III etapu
Wysokie miejsca Natalii Dunajskiej i Małgorzaty Wiśniewskiej z kl. V c

W dniach 23 – 24 marca br. odbył się w Liceum Plastycznym w Nowym Wiśniczu obowiązkowy Ogólnopolski Przegląd Plastyczny makroregionu południowo-wschodniego z zakresu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. Naszą Szkołę reprezentowały w poszczególnych dziedzinach następujące osoby: Dawid Szymczyk – rzeźba, Natalia Dunajska – rysunek, Małgorzata Wiśniewska – malarstwo. Uczniów przygotowywali nauczyciele prowadzący z nimi zajęcia: Paweł Witkowski, Leszek Niciński i Magdalena Kubacka. Nasi przedstawiciele zostali wyłonieni spośród uczniów klas przedmaturalnych w I etapie przeprowadzanym w Szkole. Wysoki poziom ich prac, pokazywanych w Nowym Wiśniczu i na miejscu wykonywanych, zapewnił naszej Szkole I miejsce w makroregionie.

Uczniom i Nauczycielom serdecznie gratulujemy!