Aktualności

Podsumowanie warsztatów plastycznych z techniki intarsji

11 stycznia 2013 r. pokazaliśmy efekt warsztatów z intarsji, które odbywały się w naszej Szkole w ramach realizacji projektu „Sztuki plastyczne – drogą do utrwalania dziedzictwa kulturowego narodów”.

W galerii Wizjer (w pracowniach artystycznych Szkoły) pokazaliśmy blisko 40 prac - wynik bardzo żmudnej pracy uczniów oraz nauczycieli. Dekoracyjne ramki z lustrami i ciekawie zakomponowane oraz precyzyjnie wykonane skrzyneczki budziły podziw i ogromne zainteresowanie.
Podczas uroczystego otwarcia wystawy uczestniczyli m.in. Marek Gos – poseł RP, Adrian Adamski – zastępca dyrektora Świętokrzyskiego Biura Rozwoju Regionalnego, Małgorzata Michałowska – Wójcik – zastępca dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury, Jerzy Kosanowski – kierownik realizowanego projektu oraz liczni uczniowie reprezentujący naszą szkolną społeczność.

Zapraszamy do oglądania wystawy do połowy lutego br.