Aktualności

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla naszych uczniów!

Miło nam zakomunikować, że nasi uczniowie, tegoroczni maturzyści: Magdalena Zalewska i Wiktor Bernat otrzymali stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2014/2015.

O to stypendium ubiegali się uczniowie ze wszystkich artystycznych szkół w Polsce: baletowych, muzycznych i plastycznych. W tym roku przyznano ich 22. Żeby je zdobyć trzeba było mieć udokumentowany dorobek artystyczny i odpowiednio wysoką średnią ocen. Jest to niezwykłe wyróżnienie, także dla naszej szkoły, ponieważ aż 2 naszych uczniów znalazło się wśród beneficjentów.
Stypendia zostały wręczone 20 maja br. w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego przez panią Monikę Smoleń - Podsekretarz Stanu, w obecności pracowników Ministerstwa oraz przybyłych na tę doniosłą uroczystość rodziców i przyjaciół stypendystów.
Serdecznie gratulujemy!