wielkość tekstu:
Kontrast:
Tło nagłówka - fale

Wystawa prac plastycznych naszych uczniów w MDK

W dniu 20 marca 2016 r. w Galerii „Ślad” Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Koziej w Kielcach odbył się wernisaż wystawy prac plastycznych uczniów naszej szkoły.


Jak co roku w uroczystości wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły oraz dzieci uczęszczające na zajęcia do MDK wraz z opiekunami. Zaprezentowane tam zostały prace uczniów ze wszystkich  nauczanych w Szkole specjalności: techniki malarskie i pozłotnicze, ceramika artystyczna, techniki graficzne, techniki rzeźbiarskie, tkanina artystyczna, malarstwo oraz formy przestrzenne realizowane w ramach przedmiotu podstawy projektowania. Na ekspozycję złożyły się prace dyplomowe uczniów, jak również te, wykonane w klasach młodszych, przedstawiające ciekawe interpretacje tematów oraz zróżnicowane techniki wykonania.
Zapraszamy do zwiedzenia wystawy.