wielkość tekstu:
Kontrast:
Tło nagłówka - fale

Finał konkursu "Recycling na miarę. 4 pory roku"

7 czerwca br. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, na który napłynęło ponad 250 prac plastycznych uczniów z 35 szkół podstawowych i gimnazjów z województwa świętokrzyskiego. Kapituła konkursowa nagrodziła 13 uczniów z 11 szkół. Nagrody specjalne otrzymali: Gimnazjum z Łopuszna i Zespół Szkół Katolickich im. św. Stanisława Kostki z Kielc za wysoki poziom artystyczny przedstawionych prac. 

Zwycięzcy - uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami prowadzącymi otrzymali nagrody z rąk pani Agnieszki Servaas Wiceprezes VIVE Group oraz pana Jacka Kowalczyka Dyrektora Departamentu, Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach, pana Alojzego Sobury zastępcy Dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury, pana Andrzeja Prusia Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego i gospodarza spotkana panią Marię Kowalczyk Dyrektora Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach. Nad całością czuwała pani Grażyna Jarosz pomysłodawczyni i realizatorka konkursu - Prezes Fundacji VIVE Serce Dzieciom. Uroczystość uświetniły wspaniałe występy śpiewających i tańczących młodych artystów. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac konkursowych, którą możemy jeszcze podziwiać do 23 czerwca br. w holu szkoły (Radiowa 3).
Projekt „Recycling na miarę. 4 pory roku” realizowany był przez Fundację VIVE Serce Dzieciom w wspólnie z naszą Szkołą pod patronatem Polskiego Radia Kielce, Kuratorium Oświaty oraz Wydawnictwa MAC Edukacja.