wielkość tekstu:
Kontrast:
Tło nagłówka - fale

Wystawa prac dyplomowych w Jędrzejowie

8 października br. po raz piąty w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie zaprezentowaliśmy prace dyplomowe naszych uczniów zrealizowane w ramach  Dyplomu 2015 i 2016. Wernisaż wystawy odbył się w ramach cyklicznej imprezy pod hasłem Promocja kieleckich szkół artystycznych. Prace naszych uczniów można oglądać do końca listopada.

Na wystawie przeważają prace wykonane według autorskich projektów, różnorodne kreacje artystyczne reprezentujące poszczególne specjalności nauczane w szkole i różne materiały tworzenia. Ich różnorodność i bogactwo odzwierciedla indywidualizm i kreatywność uczniów.

Zgodnie z ideą tej cyklicznej imprezy promowała się tam nasza Szkoła oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ludomira Różyckiego w Kielcach, która zaprezentowała się we wspaniałym koncercie w wykonaniu uczniów.