wielkość tekstu:
Kontrast:
Tło nagłówka - fale

Wystawa prac uczniów naszej szkoły w Końskich

Po raz drugi mieliśmy przyjemność zaprezentować prace naszych uczniów w siedzibie Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Końskich.  Wernisaż odbył się w 2 marca 2017 r. W tym roku są to prace dyplomowe uczniów z 2015 i 2016 r. Ekspozycję można obejrzeć do 27 marca. Zapraszamy.


Na wystawie można podziwiać  prace ze wszystkich specjalności artystycznych nauczanych w szkole. W niewielkiej przestrzeni holu KSWP wyeksponowane są piękne gobeliny wykonane według autorskich projektów oraz inspiracje malarskie wg dawnych mistrzów, a także meble z wykorzystaniem snycerki, rzeźbę przedstawioną w różnym materiale, ciekawie szkliwioną ceramikę, grafikę w technice linorytu jak również rysunek i malarstwo.
Wystawę otworzył Prezes KSWP Marek Mika wraz z dyrektorem naszej szkoły Marią Kowalczyk.
W wernisażu uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Końskie - Krzysztof Marek Obratański, przedstawiciele koneckich szkół, banków oraz lokalni przedsiębiorcy i jak zawsze duża grupa naszych uczniów wraz z nauczycielami.